راهی رو به سوی آینده بساز ...

سفارش

کارآپ با تجربه کاری متنوع با اشخاص و ارگان های گوناگون سابقه خوبی در توسعه پروژه های گوناگون دارد و بدنبال طراحی و پیاده سازی سفارشها با بهترین کیفیت، طراحی و ارتقاء سطح رابط کاربری در پلتفرم های گوناگون است . اگر بدنبال ارتقاء برند خود هستید به کارآپ با خیال راحت اعتماد کنید و سفارش های خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از ما تحویل بگیرید و سفارش های خود از طراحی تا پیاده سازی به کارآپ بسپارید.

سفارش

استودیو گرافیک

شما می توانید سفارشات طراحی تا پیاده سازی: موشن گرافیک، انیمشن، ویدیو و تیزر تبلیغاتی، رابط کاربری سایت و اپلیکشن، لوگو و کاراکتر تبلیغاتی، اینفوگرافیک، پوستر و مجلات، امور اداری و تبلیغاتی و... به استودیو کارآپ بسپارید.

بیشتر 

طراحی وب

انجام سفارشات از طراحی تا ساخت وبسایت های شخصی، شرکتی، فروشگاهی، گالری و نمایشگاهی، کسب و کارهای آنلاین با بهترین کیفیت برای اشخاص، ارگان ها و... با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به کارآپ بسپارید.

بیشتر 

اپلیکیشن اندروید

طراحی تا ساخت سفارشات اپلیکشن آندروید شخصی، شرکتی، آنلاین، فروشگاهی، هتل و رستوران، کتاب و کتابخانه، مراکز فرهنگی و تجاری، کسب و کارهای آنلاین و... با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به کارآپ بسپارید.

بیشتر 

شبکه های اجتماعی

با کارآپ در شبکه های اجتماعی به روز باشید. از مشاوره تا راه اندازی کمپین های شبکه های اجتماعی جهت بهبود برند و نیز افزایش مخاطبان خود را به کارآپ بسپارید. همچنین می توانید ربات اختصاصی خود در تلگرام بسازید.

بیشتر